Epson Ink Cartridge Magenta
| All | |
| Brutokaal | 0.385 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140 mm |
| Gross height (mm) | 280 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Netokaal | 0.302 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 551 pc(s) |
| PET | 83.00 g |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer product family | XXL Ink Supply Unit |
| Producer product name | WorkForce Pro WF-C529R / C579R |
| Taara kaal (kg) | 0.08 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Volume (m3) | 0.001568 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson ink cartridge magenta, c13t01d300, epson, tindid ja toonerid


